Sitemizde şuan toplam 1173 film bulunmaktadır.

Tuzdan Kaide Full HD izle

0
( Yüksek Kalite ) wismoviez oloadmoviez mailmoviez netmoviez ondmoviezYorum yap

Mükemmel bir yapım olanZamanda Kıvrılma Türkçe Dublaj Tek Parça izle Filmimizi Zamanda Kıvrılma 1080p izle, Zamanda Kıvrılma 1080p türkçe dublaj izle ve Zamanda Kıvrılma filmini izle Buralara tıklayarak izleyebilir like layabilirsiniz.

FILM BILGILERI
Tuzdan Kaide Full HD izle

II. Dünya Savaşı ‘nda, Stalingrad ‘ın düşüşü tüm ülkenin çöküşü anlamına gelecektir. Almanlar ve Ruslar her blokta savaşıyor, sadece harabeleri geride bırakıyor. Rus Sniper Vassili Zaitsev Almanlar, tek tekerli onları alarak, böylece Alman birliklerinin moralini incitmek saplar. Siyasi subay Danilov ona yol açar, onun ülkeleri bazı umut vermek çabaları yayınlamak. Ama Vassili sonunda onun üzerinde beklentileri kadar canlı olamayacağını hissetmeye başlar. O ve Danilov aynı kıza âşık oldu, Tanya, kadın bir asker. Almanya ‘dan olağanüstü yetenekli Rus Sniper bir son vermek için Master Sniper König geliyor.

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 4.7/10

Yönetmen: Burak Çevik

Oyuncular: Zinnure Türe, Dila Yumurtacı, Esma Madra, Banu Fotocan, Elit İşcan, Nihal Koldaş, Reyhan Özdilek, Ayşe Demirel, Bahar Çevik, Nazan Kesal, Nalan Kuruçim

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Yorum yazmak için giriş yapmış olmanız gerekiyor.