Sitemizde şuan toplam 1691 film bulunmaktadır.

Tutku Hz. İsa’nın Çilesi 2 Full 2018 izle

0

Mükemmel bir yapım olanThe Spy Who Dumped Me (2018) HD izle Filmimizi The Spy Who Dumped Me 1080p izle, The Spy Who Dumped Me 1080p türkçe dublaj izle ve The Spy Who Dumped Me filmini izle Buralara tıklayarak izleyebilir like layabilirsiniz.

FILM BILGILERI
Tutku Hz. İsa’nın Çilesi 2 Full 2018 izle

Filmin bölümleri “başka bir bölgede” yer alacaktır, yönetmen ve çarmıha gerilmesi ve diriliş arasında üç gün Mesih ‘in deneyimlerini inceleyeceğiz.

“Sen her yere gidiyorsun,” Gibson ekledi. “üç gün içinde ne oldu?… Emin değilim ama düşünmeye değer. Hayal gücünüzü devam edin. ”

Oscar-aday senarist Randall Wallace, Gibson ile 1995 ‘ in cesur ile çalışan, senaryo yazacak. “Protestan cemaati, Hollywood ‘un en büyük filmi olan tutkuyu düşünüyor ve onlar da daha büyük bir netice olacağını düşünüyoruz.” dedi. Wallace, Hollywood muhabirini 2016.

Tür: 2018 Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2018 - USA

IMDB Puanı: 6.7/10

Yönetmen: Mel Gibson

Oyuncular: Maia Morgenstern, Christo Jivkov, Francesco De Vito, Mattia Sbragia, Toni Bertorelli, Luca Lionello, Hristo Shopov, Claudia Gerini, Fabio Sartor, Giacinto Ferro, Aleksander Mincer, Sheila Mokhtari, Lucio Allocca

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?