Sitemizde şuan toplam 1691 film bulunmaktadır.

The Star 2017 Türkçe Dublaj HD izle

0

Mükemmel bir yapım olanThe Spy Who Dumped Me (2018) HD izle Filmimizi The Spy Who Dumped Me 1080p izle, The Spy Who Dumped Me 1080p türkçe dublaj izle ve The Spy Who Dumped Me filmini izle Buralara tıklayarak izleyebilir like layabilirsiniz.

FILM BILGILERI
The Star 2017 Türkçe Dublaj HD izle

Içinde Sony Pictures Animation yıldız, küçük ama cesur eşek adında bir hayat için köy değirmeni onun günlük eziyet ötesinde özlem. Bir gün o özgür kırmak için cesaret bulur ve sonunda onun hayallerinin macera gider. Onun yolculuğa, o Ruth ile takımları, onun sürüsünü kaybetti sevimli bir koyun, ve Dave, Yüce özlemleri ile bir güvercin. Üç esprili deve ve bazı eksantrik istikrarlı hayvanlar ile birlikte, Bo ve onun yeni arkadaşları yıldız izleyin ve en büyük hikayede hiç-ilk Noel söyledi gibi kahramanlar olmak. Yıldız Akademi Ödülü (R) yönettiği yazar/yönetmen Timothy Reckart (baş topuklar Over); Yönetici-DeVon Franklin tarafından üretilen (gökten mucizeler), Lisa Henson ve Brian Henson (Jim Henson Company); tarafından üretilen Jenny Magen Cook; Carlos Kotkin ve Simon Moore tarafından bir hikaye ile; ve Carlos Kotkin tarafından senaryosu. Cinesite Studios tarafından dijital animasyon.

Tür: 1080p Filmler, 2017 Filmleri, Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Tavsiye Filmler, Türkçe Alt Yazılı Filmler

Yapım: 2017 - - ABD

IMDB Puanı: 4.8/10

Yönetmen: Timothy Reckart

Oyuncular: Juan Pacheco, Dennis Singletary, Warren Sroka

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?