Sitemizde şuan toplam 1688 film bulunmaktadır.

Ryde izle Full


Yükleniyor
FILM BILGILERI
Ryde izle Full

Ryde (2016) izle Ryde izle Ryde Korku filmini izle Ryde tr dublaj — Brian Visciglia’nın ilk öyküsü Ryde, korkunç olmayan, tatsız olmamasına rağmen, bir tür “Amerikalı Psiko” olarak ortaya çıkıyor. David Wachs’ın psikotik kısmında Christian Bale Bateman’ın bir ipucu var, ancak Bret’in hiçbiri Easton Ellis hicivi.
Wachs (“The Last Hurre”), bir gece “Ryde” kabinine binen zor bir yalnız Paul’ı canlandırıyor. (Temel olarak Uber). Uygulamanın kendisine L.A. sokaklarında dolaşmak, sıcak yabancılar yakalamak ve onları öldürmek için kendisine bir şeyler hazırlayacağının farkında olarak, bir araç çalmak ve Karl adlı büyüleyici bir şoför olarak poz vermeye karar verdi.
Eş zamanlı bir hikaye, Yasemin’i (Jessica Serfaty, “FML”) ve korkunç sevgilisi Marcus’ı (Ronnie Alvarez, “Kill Kapone”) kasabaya çıkıyor görüyor. İlişkileri, pasif agresif çekişme ve kızgınlıkla tanımlanan düşük bir alıntıda. Yolları Pavlus’u geçiyor ve birinin ya da ikisinin bir sonraki ve muhtemelen son kurbanı olacağı zaman meselesidir.
Paul’un halsizliğinin arkasında ne var? Birkaç ipucu verildi. Toplumsal ana akım için genel bir küçümseme – veya John Doe gibi kıskançlık – belki de? Belki de insanların orijinallik eksikliğinden tiksindi. (Birazcık kimse kimliğini çaldığı bir adamdan geliyor.) Neyse, karakteri yönlendiren bir hikayeyiz. Karakterleri, açıkça çelişkili değilken, sonuç çıkarmak için çok ince çizilmiş.

Tür: 1080p Filmler, Gerilim-Gizem Filmleri, İmdb +7 Filmler, Korku Filmleri, Tavsiye Filmler, Türkçe Alt Yazılı Filmler

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 7.1/10

Yönetmen: rian Frank Visciglia

Oyuncular: David Wachs, Jessica Serfaty ve Ronnie Alvarez

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?