Sitemizde şuan toplam 1691 film bulunmaktadır.

Prenses Cyd Full Türkçe Dublaj izle

0
( Yüksek Kalite ) fragman mail:tv vidmol:tv smango:tv odn:tv rapid:tvYorum yap

Mükemmel bir yapım olanThe Spy Who Dumped Me (2018) HD izle Filmimizi The Spy Who Dumped Me 1080p izle, The Spy Who Dumped Me 1080p türkçe dublaj izle ve The Spy Who Dumped Me filmini izle Buralara tıklayarak izleyebilir like layabilirsiniz.

FILM BILGILERI
Prenses Cyd Full Türkçe Dublaj izle

Prenses Cyd 1080p hd izle Prenses Cyd full türkçe dublaj 720p izle Prenses Cyd direk full izle Prenses Cyd tek parça türkçe izle Prenses Cyd türkçe dublaj 720p izle Bu temiz bir küçük yay ile film bağlamak için değil kısıtlama inanılmaz miktarda alır, ama hiçbir şey gerçek kararlı olarak bir sinemacı için daha uygun olabilir-Stephen koni olarak söylüyorum. Onun en son filmi, “Princess Cyd,” Chicago-tabanlı yazar-yönetmen onun derin insan karakterleri böylece tam olarak, o ekran ve oturma odanıza doğru adım gibi ‘s Render. İki merkezi kadın eşit parça çekici, garip, özlem ve kayıp. Kısacası, onlar gerçek. Onların karmaşıklığı tüm daha etkileyici bir erkek sinemacı gelen-koni erkeklerin cinsel özgürleştirilmiş, yetkin, özerk kadın yazmak için mümkün kanıtlıyor.

Bir yaş öyküsü olarak faturalandırılır rağmen, “Princess Cyd” kadınlar arasındaki ilişkiler hakkında çok daha fazla, nesiller boyunca ve keder tabakaları. Özellikle, bu on altı yaşındaki Cyd (Jessie güzel) ve Teyze, tanınmış bir romancı Miranda Ruth (Rebecca Spence) adlı hikayesi. Cyd annesi gençken öldü ve Güney Carolina ‘da babasıyla birlikte yaşıyor. Miranda yaz için delişmen Teen ev sahipliği kabul ettiğinde, iki akrabası birbirlerinin hakkında çok şey bilmeden rağmen ailesel yakınlık içine itmek bulmak.

Tür: 1080p Filmler, 2017 Filmleri, Romantik Filmleri, Türkçe Alt Yazılı Filmler

Yapım: 2017 // ABD

IMDB Puanı: 8.4/10

Yönetmen: Stephen Cone

Oyuncular: Alma Washington, Ed Batchelor, Roderick Branch

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?