Sitemizde şuan toplam 1159 film bulunmaktadır.

Partilerde Kız Tavlama Sanatı 2018 Full izle

0

Mükemmel bir yapım olanÖldürme Arzusu Türkçe Dublaj Tek Parça izle Filmimizi Öldürme Arzusu 2018 1080p izle, Öldürme Arzusu 2018 1080p türkçe dublaj izle ve Öldürme Arzusu 2018 filmini izle Buralara tıklayarak izleyebilir like layabilirsiniz.

FILM BILGILERI
Partilerde Kız Tavlama Sanatı 2018 Full izle

Partilerde Kız Tavlama Sanatı izle Partilerde Kız Tavlama Sanatı tr dublaj izle Partilerde Kız Tavlama Sanatı türkçe dublaj izle Partilerde Kız Tavlama Sanatı filmini izle Partilerde Kız Tavlama Sanatı tek parça tr dublaj izle Partilerde Kız Tavlama Sanatı 1080p izle Partilerde Kız Tavlama Sanatı 1080p türkçe dublaj izle Bu, Özetle, John Cameron Mitchell ‘s nasıl partilerde kızlar konuşmak için ilginç-yeterli öncül, serbestçe bir Neil Gaiman kısa hikaye uyarlanmıştır. Ya da daha doğrusu, Cameron Mitchell başka bir öncül benimsemeye karar verdiğinde ve sonra başka bir şey değil. Ne kadar abartılı bir karmaşa, bu. Bu tür-atlamalı diyebilirsiniz, bu amaç ve kontrol bazı derece anlamına gelir dışında. Daha büyük olasılıkla tür-kayma, tür-patinaj; Bazen sevimli ama asla bilmeden tutarlı. Ah iyi. Eğer sadece bir cesur punk-rock Coming-yaş Sci-Fi Kids Fantasy Kapari bu ömür boyu, belki çift-bu bir yanmadan önce listeleri kontrol görebilirsiniz.

Bizim kahraman beceriksiz erler (Alex Sharp), dikenli saçlı, onun kravat gevşek düğümlü, kim yabancı tabanı üzerine gaf, serin bir ev partisi için onu alarak. Içinde o Dreamy zan (elle), kim tek-İngiliz kültürünün kaldırarak yaşayan yorgun yetiştirilen buluşuyor. Zan daha bir gezgin ve daha az bir turist olmak için uzun. “Punk ‘a nasıl daha fazla erişirim?” diye sorar. Onun rolü için erler, ona göstermekten çok mutlu.

Yapım: 2018 - İNGİLTERE

IMDB Puanı: 5.6/10

Yönetmen: John Cameron Mitchell

Oyuncular: Ruth Wilson, Nicole Kidman, Elle Fanning, Cris Haris, Joshua Kekana, Clare Crowther, Mollie Nash, Tristan Pegg, Matteo Piombino

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Yorum yazmak için giriş yapmış olmanız gerekiyor.