Sitemizde şuan toplam 1688 film bulunmaktadır.

Osmanlı Subayı 2017 Full izle


Yükleniyor
FILM BILGILERI
Osmanlı Subayı 2017 Full izle

Osmanlı Subayı 2017 Full izle Osmanlı Subayı izle :: İki aydan kısa bir süre önce yayınlanan filmler – oldukça benzer görünüyor. Her ikisi de kapsamlı aşk hikayelerini vaat ederler, hem Hollywood’un yeteneklerinden övünürler hem de 1. Dünya Savaşı sırasında ve sonrasında Türkiye’de Ermenilerin katledilmesine karşı koyuluyorlar, bu da korkunç bir tarih geçmişi olup, bu sözlükte en korkunç terimlerden biri olan soykırım, İkinci Dünya Savaşı’nın ardından Raphael Lemkin tarafından icat edildi.

Fakat, 20 Mart’ı açan Osmanlı Teğmen ile Cuma günleri tiyatrolara gelen Vaat arasındaki benzerlikler sadece tesadüflerden daha fazlası olabilir. Nitekim The Promise’ın arkasındaki film yapımcıları, Osmanlı Teğmeninin, Ermeni Soykırımı’nın gerçekleştiğini inkâr etme çabalarının bir parçası olabileceğini iddia ediyor.

Oscar Isaac ve Christian Bale’in başrolünü üstlendiği ve Hotel Rwanda’nın Terry George tarafından yönetilen Promise, son haftalarda büyük bir pazarlama baskısı alarak iki özellikten daha yüksek profilli. Open Road’un dağıtıldığı proje, milyarder ve MGM’nin sahibi Kirk Kerkorian’ın filmin büyük miktarı olan 100 milyon dolarlık bütçeyi bizzat finanse ettiği uzun süredir bir rüyaydı.

Tür: 1080p Filmler, 2017 Filmleri, Dramatik Filmler, İmdb +7 Filmler, Savaş Filmleri, Tavsiye Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2017

IMDB Puanı: 7.1/10

Yönetmen: --

Oyuncular: ---

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?