Sitemizde şuan toplam 1691 film bulunmaktadır.

Ölüm Günün Kutlu Olsun 2017 Türkçe Dublaj Full izle

0

Mükemmel bir yapım olanThe Spy Who Dumped Me (2018) HD izle Filmimizi The Spy Who Dumped Me 1080p izle, The Spy Who Dumped Me 1080p türkçe dublaj izle ve The Spy Who Dumped Me filmini izle Buralara tıklayarak izleyebilir like layabilirsiniz.

FILM BILGILERI
Ölüm Günün Kutlu Olsun 2017 Türkçe Dublaj Full izle

Ölüm Günün Kutlu Olsun izle Ölüm Günün Kutlu Olsun Türkçe Dublaj izle Tabii ki, bu logo bit, yönetmen Christopher Landon ve yazar Scott Lobdell ne için ve bu yüzden çok dikkatli ve biraz akıllıca o ilk gün şüphelileri tanıtmak için imzaladık biliyorum biliyorum. Snarky rakip kız yurdu mu? Ayrılmış oda arkadaşı mı? Yaşlı adam mı yoksa karısı mı? O ilk günü başka biri mi? Çoğu yorumcu hemen tahmin oyun oynayacak ve burada “Happy Death Day” ayrı düşmeye başlar. Oldukça hızlı bir şekilde, bu saçmalıklar için hiçbir zor ve hızlı kurallar olduğunu fark edersiniz, ve bunu yapmak için çalışıyor herhangi bir iyi yapmayacağım. Bir şey yağma olmadan, bu “Scream” veya izleyici beklentileri ile oynanan diğer büyük meta filmler gibi tatmin edici bir şekilde bir araya gelmiyor. Daha çok “hah”, bir “Wow” ve aslında bir “bekle, bu mantıklı değil” sınırları.

Ve bunu izlerken bir adam tarafından yazıldığını bilmediğim bir filmdi, ama biliyordum. Filmin bir üniversite kampüsünde genç bir kadın olmak gibi ne için oldukça yüzeysel bir yaklaşıma sahiptir-onlar sarhoş ve yaşlılar ile uyku ve kız mücadele, doğru? Yine, bu öğeleri parodi veya daha geniş için oynanırsa, onlar çalışmış olabilir. Bunun yerine, onlar sadece yüzeysel kolej klişeleri ile dolu, inandırıcı hissetmiyorum bir dünya yaratır. Ağaç Carter ‘ın uyandığında, “Repo Man” ve “Onlar canlı” için posterler vardır, diğerleri arasında, duvarda. Bu sürekli bir film ve korku türündeki yeri olarak kendisine dikkatini çeken bir film olmalıdır. Bu korkutur ve heyecan gibi Wink gerekir. Bu yukarıda hiçbir şey yok. Düz ve şaşırtıcı bir tahmin.

“mutlu ölüm günü” nın her sahnede olan Rothe, bu filmi ona verdiğini söylemek zorundayım. Fiziksel, zorlu bir performans, ve o bir şekilde oldukça iyi o bir sonraki ne yaptığını görmek için istekli yapar. Onun performansı oldukça kolay o onu tekrarlayan günde neredeyse her duygu geçer gibi film hakkında en iyi şey. Ve filmin daha yoğun olduğu gibi geleneksel bir çığlık Queen Sense ondan daha fazla talep ettikçe, o çivi. Daha iyi bir filmde olmasını dilediğin için çok iyi. Kendimi defalarca tekrar tekrar yapmayı bulduğum bir dilek.

Tür: 1080p Filmler, 2017 Filmleri, Gerilim-Gizem Filmleri, Korku Filmleri, Tavsiye Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2017 - AMERİKA

IMDB Puanı: 6.6/10

Yönetmen: Christopher Landon

Oyuncular: Jessica Rothe, Israel Broussard, Ruby Modine, Maggie Fung, Steven R. , Natalie Contreras, Matthew Ford

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?