Sitemizde şuan toplam 1691 film bulunmaktadır.

Mute 2018 izle

0

Mükemmel bir yapım olanThe Spy Who Dumped Me (2018) HD izle Filmimizi The Spy Who Dumped Me 1080p izle, The Spy Who Dumped Me 1080p türkçe dublaj izle ve The Spy Who Dumped Me filmini izle Buralara tıklayarak izleyebilir like layabilirsiniz.

FILM BILGILERI
Mute 2018 izle

Duncan Jones kendisi birden çok vesileyle bu belirtti ve ben bu son derece bölücü bir film olacak söyleyerek önünde onun duyguları Echo gidiyorum.

Bu bir gelecekte, Blade Runner (hangi açıkça esinlenerek ve ağırdan gelen ödünç) aksine bir soğuk, karanlık, alaycı bir görünüm. Neon ışık tüpleri sokaklar ve güzel, yetersiz bir puan (Clint Mansell en iyi) onun grimy dünyasını yaşayan tatsız karakterler eşlik eder.

Film, karakter ve öykü ve sunum üzerinde büyük ışık. Filmin en çok “sadece Tanrı affeder” hatırlattı. Performanslar tahta boyunca sağlamdır. Alexander Skarsgard gerçekten çok yapmak değil, ama konuşmak mümkün olmakla birlikte, hala zorlayıcı ve sempatik bir kahraman oluşturmak için yönetir iken film taşıyan ile görevli olduğunu düşünüyor.

Paul Rudd ve Justin Theroux öte yandan, hiçbir şey unutulmaz değilse iki karakter oyun. Burası aşk ya da nefret parçası geldiği yerdir. Onlar şüphesiz ki herkesin film izledikten sonra bahsediyoruz olacak iki karakter ve onlar da neden filmin beni kaybetme başladı neden bir parçası konum.

Tür: 2018 Filmleri, Gerilim-Gizem Filmleri, Türkçe Alt Yazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 6.6/10

Yönetmen: Duncan Jones

Oyuncular: Alexander Skarsgård, Paul Rudd, Justin Theroux, Daniel Fathers, Sam Rockwell, Kirsten Block

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?