Sitemizde şuan toplam 1527 film bulunmaktadır.

Mezarcı Yerli Film Full izle

0

Mükemmel bir yapım olanTully Türkçe Dublaj Tek Parça izle Filmimizi Tully 1080p izle, Tully 1080p türkçe dublaj izle ve Tully filmini izle Buralara tıklayarak izleyebilir like layabilirsiniz.

FILM BILGILERI
Mezarcı Yerli Film Full izle

Mezarcı izle Mezarcı yerli film izle Mezarcı 2016 izle Birçok hain yastıklı ve dikim değerlendirmeleri bu film alıyor ve bir derece için keyifli bir film bu kadar çok daha az bir film ile olabilir nasıl iddialı bir çalışma daha çok ince mesaj daha kısa bir çekim düşecek ve ben de unutmayın bu zor bir HORRO R filmi. pek çok korku taraftarı zaten olmak istiyorum anlamda değil.

Bu korkunç unsurları ile çok daha bir sanat evi film, orada çok gore değil, oyunculuk sağlam, ve film en iyi sırasında en “korkunç” anları gergin alır.
Bu film, bir mezbahanın dehşetini tam anlamıyla ve mecazi olarak tasvir eden ve mesajın yüksek sesle ve açık olduğu bir et tüketimi hakkında bir mesaja sahiptir.
Eğer cadı için pazarlama tarafından kandırılmış olsaydı ve o aşağıdaki, RAW hoş geldiniz. Benzer promosyon stratejisi, zaman zaman bir akıllı film tür, ama tamamen ve mutlak bir korku filmi olarak başarısız.

Tür: Dramatik Filmler, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2016 - TÜRKİYE

IMDB Puanı: 5.2/10

Yönetmen: Talip Karamahmutoglu

Oyuncular: Emre Altug, Orhan Aydin, Nilay Erdönmez, Hikmet Karagöz, Adem Yilmaz

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?