Sitemizde şuan toplam 1688 film bulunmaktadır.

Kuzenim Vinny izle


Yükleniyor
FILM BILGILERI
Kuzenim Vinny izle

Kuzenim Vinny Full izle ;; 13 Mart 1992’de 20. Yüzyıl Fox, Joe Pesci ve Marisa Tomei (rolüyle 65. Akademi Ödülleri’nde en iyi yardımcı aktörün sahibi olduğunu iddia eden) tiyatrolarda My Cousin Vinny’yi tanıttı. Hollywood Reporter’ın orijinal incelemesi aşağıda.

Adamı Alabama’da bile olsa, Brooklyn’den çıkarabilirsin Brooklyn’den çıkamazsın. Bir davayı reddetmek için küçük bir Güney kasabasına düşen küstah büyük şehir Yankee hakkında bir komedi – hayır, bu hafta Pat Buchanan’ın Mississippian’a siyasi akışı hakkında konuşmuyoruz – Kuzenim Vinny balıkların müthiş bir varyasyonudur – sudan / insan-dan-Mars hikaye formülü.

Joe Pesci’yi irmik topraklarında kayganlaştırıcı olarak oynayan My Cousin Vinny, her bölgedeki komik kemikleri gıdıklamak ve gişelerde 20’inci Yüzyıl Tılsımı için yeşil bir bahar çalıyor olmalı.

Güney eyalet askeri değilseniz bile, Vincent Gambini, Esq. (Pesci) – kara kara siyahları ve altın zinciri, mamut gaz tüysüzlüğünde tünemiş – hızaşırı bir biletle çivi çelmeyi çok isteyecek durumdaysa. Senarist Dale Launer’in kurnaz senaryosunda, Vinny’nin Dixie’ye sürmesinin nedeni uzaktaki ilişkisinin (Ralph Macchio) ve üniversite arkadaşının (Mitchell Whitfield) Alabama’da cinayet işlemek için kilitli olması.

Tür: 1080p Filmler, İmdb +7 Filmler, Komedi Filmleri, Suç Fimleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 1992

IMDB Puanı: 7.5/10

Yönetmen: Jonathan Lynn

Oyuncular: Joe Pesci, Marisa Tomei, Ralph Macchio

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?