Sitemizde şuan toplam 1691 film bulunmaktadır.

Kaybedenler Kulübü 2 izle

0
( Yüksek Kalite ) tanıtım plus.tvYorum yap

Mükemmel bir yapım olanThe Spy Who Dumped Me (2018) HD izle Filmimizi The Spy Who Dumped Me 1080p izle, The Spy Who Dumped Me 1080p türkçe dublaj izle ve The Spy Who Dumped Me filmini izle Buralara tıklayarak izleyebilir like layabilirsiniz.

FILM BILGILERI
Kaybedenler Kulübü 2 izle

Kaybedenler Kulübü 2 izle, Kaybedenler Kulübü 2 tr dublaj izle, Kaybedenler Kulübü 2 türkçe dublaj izle, Kaybedenler Kulübü 2 filmini izle, Kaybedenler Kulübü 2 tek parça tr dublaj izle, Kaybedenler Kulübü 2 1080p izle, Kaybedenler Kulübü 2 1080p türkçe dublaj izle Romanya’daki 2005 olayına dayanan bir hikayenin hem hikayesi hem de kurgusu var. Adlar değiştirildi, ancak davanın ayrıntıları esasen aynı kaldı. Kurbanın gerçekte şizofreni hastalığına sahip olup olmadığı ya da yalnızca şizofreniden muzdarip olup olmadığı, inançlardan biri olduğu gibi, gerçeklerin meselesi meselesidir – sonuçta, eğer biri Tanrı’ya ve Şeytan’a inanmazsa, o kişi gitmemektedir ilk etapta atmalar gibi meşru bir şey olduğuna inanmak için. Dedi ki, burada öyle bir belirsizlik yok ki, ölen kişi gerçekten Agares’in adıyla geçen bir iblis tarafından alındığı açıkça görülüyor.

Şüphe yararlanılmadan, ‘Çarmıha gerilme’ bu nedenle entrikadan yoksun basit bir korku haline gelir. Çad ve Carey W. Hayes’in senaryosu, günlerini şehirde geçirdiği günler geçirirken, bir başka yerli rahip Baba Anton (Corneliu Ulici) olan şeytan çıkarmayı durduran (bu yüzden görünüşe göre kapıyı açan) Bishop Gornik (Matthew Zajac) ve hayatta iken Adelina’ya bakan ve ölüm nedenini belirlemek için otopsi yapanlara bakan tıbbi uzmanlar – ancak burada listelenen üç perspektiften en az ikisi, sonuç Adelina’ya ait olduğu takdirde anlamsızdır .

Arasında, Nicole, halüsinasyonlar, sesler ve böceklerin atasöz biçimlerinde bulunan iblisin kendisi ile kendi işine girdi. Maalesef, Peder Anton’un Nicole’ün kendisi için bir doğaçlama eylemi gerçekleştirmesi gereken son iklim sonuna kadar, gerçekten korkunç veya önemli olan hiçbir şey yoktur. Yönetmen Xavier Gens’in, ‘The Conjuring’ filmlerinin yaptığı gibi birikinti kurma ve gerginlik kurmak yerine sizi korkutmaya çalışmak için defalarca atlama korkuları yaptığını söylüyor.

Fakat hata, Gens’in tek başına değil, onun hesabına kimin huzur ve sesine dair yetkin bir kavrayışa sahip olduğu; Bunun yerine, ilginç bir öyküsü olmayan ya da dikkat etmesi gereken karakterleri olmayan zayıf bir betik nedeniyle film cansızdır. Denemekle birlikte, Cookson, Nicole hakkında, özellikle de film boyunca onun hakkında öğrendiğimiz şeyleri Babası Anton’da beklenmedik romantik bir ilgiyi annesinin beklenmedik ölümünün nasıl etkilediğinden çok rahatsız edecek nitelikte değil. İlk etapta onu çok derinden etkiledi. Konuşacak diğer destekleyici eylemlerin küçük bir karakterizasyonu var, ancak Nicole’de cazip bir lider yaratmayı başaramamışken, film sonunda itibarını kaybediyor.

Tür: 2018 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2018

IMDB Puanı: **

Yönetmen: Mehmet Ada Öztekin

Oyuncular: Nejat İşler, Yiğit Özşener

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kaybedenler Kulübü 2 izle” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 1. filsiz - 6 ay önce demiş ki:

  filim yok

 2. Cenk - 4 ay önce demiş ki:

  filmakpampdmaspodakspoa

 3. Ali - 3 ay önce demiş ki:

  Ahsjss

 4. ozzy - 2 hafta önce demiş ki:

  cok ıyı

 5. Johnny - 1 hafta önce demiş ki:

  hlllll sanaa