Sitemizde şuan toplam 1641 film bulunmaktadır.

Kare 2017 Türkçe Full izle

0
( Yüksek Kalite ) fragmans rap-ios opn-ios ok-ios alt yazılı izleYorum yap

Mükemmel bir yapım olanAssassination Nation 2018 izle Filmimizi Assassination Nation 1080p izle, Assassination Nation 1080p türkçe dublaj izle ve Assassination Nation filmini izle Buralara tıklayarak izleyebilir like layabilirsiniz.

FILM BILGILERI
Kare 2017 Türkçe Full izle

The Square Filmini izle The Square Türkçe Dublaj olarak izleyin The Square full hd izle The Square tr alt yazılı izle The Square tek parça full izle The Square 2018 izle The Square izle
Ruben Östlund’un yalın ve cesareti kırılgan gerçeküstü hiciv Meydanı, çağdaş bir sanat müzesini garip, işlevsiz ve Ballardalı garip bir şehir devletine çeviriyor. Bir önemli kişinin suçluluk duygusu, estetik uygunsuzluk ve kışkırtıcı performans sanatına ilişkin fikirsel bir inançla bir anda şiddetlenip kamufle edilmiş, sinir bozucu bir sinirle tüm bir topluma bulaşan bir yer. Bu film, saf gösterişli acayip anları olan gobsmackingly garip ve çirkin bir gösteri getiriyor. Sonunda biraz odak kaybediyor ve kuşkulu olağandışı belirlenmiş parçalara kurban edilen bazı anlatı hedeflerini özlüyor. Östlund’un daha önceki Force Majeure filminin saf silahına benzer netliği yok. Fakat çenenizi düşürmek için yola koyulur. Ve başarıyor.

Force Majeure gibi cep telefonu merkezlidir. Christian (Claes Bang), çağdaş bir sanat müzesinin iyi topuklu yönetmeni: şık bir Avrupa medya profesyonelinin ve adamın kasaba ile ilgili en efsanesi. Bir sıçrama yapmak için galerisine ihtiyaç duyuyor ve ihtiyaç duyduğu PR ekibi tarafından, kışkırtıcı, olağandışı, zorlayıcı ve performansla ilişkili, sosyal medyada tartışmalara neden olabilecek bir şey olduğunu ikna ediyor. İnsanlara sorumluluk sahibi davranmaları söylenen bir alan olan The Square adlı bir fikri ele alıyor.

Okja incelemesi – dev Kore domuz artı Tilda Swinton görkemli aile macerasına eşittir
    
Kar piercer yönetmeni Bong Joon-ho, ET ya da Roald Dahl ile 13 yaşındaki bir kızın ve onun büyük boy hayvanının hikayesinde karşılaştırılabilir harika bir film verdi.
 Daha fazla oku
Bunun anlamı ne olursa olsun Hıristiyan, telefonunda ve cüzdanı müzenin önündeki meydanda müzesinde herhangi bir performans sanatından çok daha yaratıcı ve etkileyici, tiyatro kurnaz bir yankesici aldatmaca halinde çalındığında derinden şok duyar. Çılgınca, yakışıklılarını izlemek için “telefonumu bul” uygulamasını kullanıyor ve agresif kabadayılıkta garip bir ruh halinde korkunç bir darbe getiren intikamı alıyor.

Hıristiyan, hırsızların cesurluğuyla eğlenmeyi etkiler ve özenle bastırılmış aşağılanma ve öfke işyerine götürülmüş gibi görünür; kültürel su temini yolunu buluyor gibi görünüyor. Zehirli sürü bir tuhaflık var. Anne (Elisabeth Moss) adlı bir TV röportajcısı ile bir cinsel serüven var, müzede ünlü bir sanatçı Julian’la müzenin sahne tartışmasını bozan Tourette’nin rol aldığı kişiyi taklit ederek müzenin sezon açıcı partisinde sohbet ediyor. Batısında.
Nihai irtibatları, prezervatif üzerine ve Anne’nin evinde tuttuğu garip bir hayvanla, yani müzenin teşvik ettiği gösteri sanatçısı bir kabusta yankı bulduğu bir hayvanla sıkı bir argümanla sızlanıyor. Sonunda, Anne’in taahhüt mağduru Hıristiyanla cinsel ilişkiden kurtuluşu müzede, istiflenmiş sandalyelerin yıpranmış bir yığınını gösteren bir kurulum ekranının yanında gerçekleşir – ve sanki ayaklarının kıvırcık saçmalık argümanı gösterinin bir parçası gibi.

Ve en ürkütücü olan müzenin tüm ünlüleri ve en zengin patronları için sunduğu resmi resmi yemek. Şovun yıldızı, maymun gibi davranan Oleg adlı bir performans sanatçısı. Yemek sonrası eğlence, Oleg tarafından sağlanacak. Oleg, yeme salonu içine sığacak -hırlamaktan, kaşımadan attırmaya ve belki yemek yerinden kaldırmaya çalışacak – ve bütün kumrallarındaki konuklar doğal Darwinci anlayışlarla eğlenecekler. Ancak Oleg, hareketine karşı yoğun bir yöntem tarzı taahhüdünde ve kontrolden çıkıyor. (O, Maymun Gezegeni filmlerine hareket yakalama performanslarına katkıda bulunan Amerikalı aktör ve hareket uzmanı Terry Noter tarafından oynanıyor.)

Tür: 2017 Filmleri, İmdb +7 Filmler, Komedi Filmleri, Tavsiye Filmler, Türkçe Alt Yazılı Filmler

Yapım: 2017

IMDB Puanı: 7.7/10

Yönetmen: Ruben Östlund

Oyuncular: Claes Bang, Elisabeth Moss, Dominic West, Marina Schiptjenko ve Elijandro Edouard

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?