Sitemizde şuan toplam 1691 film bulunmaktadır.

Kardan Adam 2017 Türkçe Dublaj Full izle

0

Mükemmel bir yapım olanThe Spy Who Dumped Me (2018) HD izle Filmimizi The Spy Who Dumped Me 1080p izle, The Spy Who Dumped Me 1080p türkçe dublaj izle ve The Spy Who Dumped Me filmini izle Buralara tıklayarak izleyebilir like layabilirsiniz.

FILM BILGILERI
Kardan Adam 2017 Türkçe Dublaj Full izle

Kardan Adam 2017 izle Kardan Adam 2017 Türkçe Dublaj izle Kardan Adam 2017 Full izle Yıl 2075, Eğer erkek hayatta ise, Eğer kadın hayatta, ve onlar tarihleri yazmaya başlayabilirsiniz 21 Century sinema, “kardan adam” çok mükemmel bir vaka çalışması yapacaktır. Belki de o zamana kadar yeterli kanıtlar sadece neden bir film bir grup tarafından toplanır ilk oranda yetenekleri bu kadar ıslak, çamurlu dağınıklık Yarasını açıklamak için toplanmıştır. Ben kendimi pek çözemedim.

Jø Nesbo tarafından çok satan gizem romanı uyarlanmıştır, film yıldız Michael Fassbender ile bir Norveç polis Dedektif olarak çok-zaten-adı Harry Hole üzerine. Neden ona Harry uçurum ya da Harry Abis ‘in adını vermediler? Film bir flashback olarak çıkıyor ne ile başlar. Sahne lens önünde sarkan bir Lila Petal gibi görünüyor ile vurulur. Karla kaplı alanda büyük bir kabinde, bir polis arabasında bir adam genç bir çocuk ve annesi ziyaret eder. Ve adam çocuk için bir test yönetir, her çocuk bir soru yanlış alır her zaman anne tokat. İşler kötüye gidiyor ve eninde sonunda bir Volvo göle batar ve bir çocuk evsiz kalır. Bugünkü güne kadar kes ve Harry bir otobüs barınağında sarhoş olarak uyuyor. Bir polisin kendini yönetmesi için Heckuva ama Harry özel bir polis. Bir seri katil davasında Harry ‘nin gayri resmi ortağı olan Katrine, resimde biraz daha sonra “Akademide” davalarını incelediğini söyledi. Harry, kişisel hayatı tamamen karmakarışık olan bir dahi dedektif. Filmin bir çok sorun izleyici çok deha parçası daha karışıklık bölümünün tedavi edilir olduğunu. Aslında, dahilik bölümünün hiç ortaya çıktığını sanmıyorum.

Tür: 1080p Filmler, 2017 Filmleri, Dramatik Filmler, Gerilim-Gizem Filmleri, Suç Fimleri, Tavsiye Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2017 - AMERİKA

IMDB Puanı: 5.2/10

Yönetmen: Tomas Alfredson

Oyuncular: Michael Fassbender, Rebecca Ferguson, Charlotte Gainsbourg, Grant Butler, Gayle Dickie, Adam Foster, Mark Hopkins

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?