Sitemizde şuan toplam 1165 film bulunmaktadır.

Karanlık Oda 2017 Türkçe Dublaj HD izle

0

Mükemmel bir yapım olanZamanda Kıvrılma Türkçe Dublaj Tek Parça izle Filmimizi Zamanda Kıvrılma 1080p izle, Zamanda Kıvrılma 1080p türkçe dublaj izle ve Zamanda Kıvrılma filmini izle Buralara tıklayarak izleyebilir like layabilirsiniz.

FILM BILGILERI
Karanlık Oda 2017 Türkçe Dublaj HD izle

“Camera Obscura” yaratıcıları bir roman Premiise-bir savaş fotoğrafçı relives/surmounts TSSB ve perili bir kamera yardımı ile yaratıcı bir blok-ve onunla kesinlikle hiçbir şey yapmak. Yönetmen/yazar Aaron B. kuloğlu ve onun co-yazar Cameron Burns bir nokta ötesinde utangaç savaş fotoğrafçı Jack Zeller (Christopher dinç) gelişmekte ilgi gibi görünmüyor; Filmin psikolojik açıdan gerçekçi yapısı hızla çöker, sıradan bir sap-ve-öldürmek korku narcissative yol veriyor. “Camera Obscura” ‘ e gelebilir, “fotoğraf makinesinin gelecekteki cinayetleri” gibi bir uçurtma-High konseptini daha fazla bekliyor. Ama sen de hayal kırıklığına uğrayacak Eğer filmin yaratıcıları ucuz heyecanlar ls ve/veya bir Veteran/sanatçının işkence Post-War ruhuna düşünceli dikkate tatmin edici sunmuyor beri film daha fazla şey bekliyoruz.

Yapım: 2017 - ABD

IMDB Puanı: 4.7/10

Yönetmen: Aaron B. Koontz

Oyuncular: Christopher Denham, Nadja Bobyleva, Catherine Curtin, Cameron Burns, John L. Armijo, Justin Smith, Andrew van den Houten, Amir Zbeda, Brandi Vielee

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Yorum yazmak için giriş yapmış olmanız gerekiyor.