Sitemizde şuan toplam 1691 film bulunmaktadır.

Hükümet Kadın 1 Sinema izle

0

Mükemmel bir yapım olanThe Spy Who Dumped Me (2018) HD izle Filmimizi The Spy Who Dumped Me 1080p izle, The Spy Who Dumped Me 1080p türkçe dublaj izle ve The Spy Who Dumped Me filmini izle Buralara tıklayarak izleyebilir like layabilirsiniz.

FILM BILGILERI
Hükümet Kadın 1 Sinema izle

Sermiyan Midyat ‘ın Direktörü koltuğunda olduğu filmde, xate komşularının tek farkı, sıradan bir sekiz çocuk midyatlı kadın, kocası Midyat Belediye Başkanı oldu. Bir gün, ona ne oldu Midyatlılar de hayatını değiştirdi! Okuryazarlık olmadan xate Midyat Belediye Başkanı oldu! Devlet işlerinde çocuklarının arasında çocukça rekabet, mutfak çalışmalarının tanıtımı gibi, Midyat halkının maceracı serüveni neden oldu. Ama hiçbir şey xate geri getirmedi. Hükümet gibi, kadın her zaman onun hamuru ile çalışmalarını xate yolunu buldu. Midyat ‘da, kimse farkında olmasa da, sadece onun için değil, onun hayatı olmasaydı tüm ülke için değil. Ama en azından Midyat ‘ın değişimine giden yol kahkaha doluydu! Filmin senaryo yazarı ve yönetmen Sermiyan Midyat da filmmin oyunculardan biridir. Demet Akbağ, onun yedi oğulları ve bir kızı ile, xate Belediye Başkanı olarak kendini bulur ve sinema sahnesinde unutulmuş asla bir karakter yaratır ve seyirci tekrar neşe dolu bir film vaat eder.

Tür: Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2013

IMDB Puanı: 6.6

Yönetmen: Sermiyan Midyat

Oyuncular: Demet Akbag, Sermiyan Midyat, Mahir Ipek, Sarp Aydinoglu, Irfan Aydogan, Abdulhakim Bagis, Renan Bilek, Ipek Bilgin

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?