Sitemizde şuan toplam 1641 film bulunmaktadır.

Damsel 2018 Full Türkçe Dublaj izle

2

Mükemmel bir yapım olanWhite Boy Rick Türkçe Dublaj Full izle Filmimizi White Boy Rick 2018 izle, White Boy Rick izle ve White Boy Rick türkçe dublaj izle Buralara tıklayarak izleyebilir like layabilirsiniz.

FILM BILGILERI
Damsel 2018 Full Türkçe Dublaj izle

İhtiyar, doğuya yönelen bir vaiz, Hıristiyanlara yerlileri dönüştürmeye çalıştığını söylüyorlar, onlar sadece ilgilenmiyor. Zaten yeterince Hristiyan var. Genç adam, tabii ki, batıya gidiyor ve karşılaştığı farklı kabileler hakkında eski Zamanlayıcı sorar. Konuşma güzel duraklamalar ile tempolu ve her kelime tartılır. Sonra beklenmeyen bir şey beklenmedik bir şekilde, bazı daha gariplik gelmek için sahne setleri mavi olur. Robert Forster, kır yaşlı moruk gibi üstün.

Gariplik genç adam olarak devam ediyor, Samuel aslan (Pattinson), onun cüce atı ile birlikte kaba ve küçük bir kasaba içine onun yolunu yapar, Karamela, bu sadece onun sırtında bir kafesli tavuk taşıyacak kadar büyük. Bu yerellerin dikkatini çeker, her kötü ve Zellners tartışmasız garip ve tuhaf bir kısmilik ortaya çıkarır: zarif accoutred Samuel bir sert zaman veren bir şişman adam, kimin kuruluş sadece teklif eden bir düşman barmen kalitesiz, garip bir kamu asılı ve bir açık hava tımar salonu bu Sam Fuller ‘s 1957 Batı 40 silah için bir saygı.

Tür: 1080p Filmler, 2018 Filmleri, Komedi Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Western Filmleri

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 6.1/10

Yönetmen: Nathan Zellner

Oyuncular: Robert Pattinson, Mia Wasikowska, David Zellner, Russell Mael, Deanna Milsap, Palmer Scott

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?