Sitemizde şuan toplam 1691 film bulunmaktadır.

Çılgın Dersane 2007 Full HD izle

0

Mükemmel bir yapım olanThe Spy Who Dumped Me (2018) HD izle Filmimizi The Spy Who Dumped Me 1080p izle, The Spy Who Dumped Me 1080p türkçe dublaj izle ve The Spy Who Dumped Me filmini izle Buralara tıklayarak izleyebilir like layabilirsiniz.

FILM BILGILERI
Çılgın Dersane 2007 Full HD izle

En komedi filmleri 80 genç komedi esinlenerek. Çoğu insanların güldürmek düşük sınıf ve peynirli şakalar ile süslenmiş. Bazıları kendi kavramını değiştirdi ve tekrar sevimsiz ama oldukça zeki filmler 90 ‘ nın en iyi örnek Amerikan Pie. Biz geri bakmak ve 2006 görmek çılgın emrullah (hala en çok bilinmemektedir yapma nedeni) görmek. Üretimi, Türk sinemalarında en verimli yıllardan biriyle çarpışır. Bu biz talihsiz ve acıklı bir girişim ve mümkün olduğunca çabuk unutmak için istekli olarak olabilir.

Film üniversite sınavı için hazırlanıyor öğrencilerin bir grup etrafında döner ama okul (Bu durumda öğrencilerin bir mali kriz içinde kendi özgün okullardan ayrı olarak katılmak zorunda). Biz tüm onlar hakkında düşünmek etrafında öğrencilerin bu tür görmek eğlenceli, seks ve kesinlikle hiçbir şey yapıyor. Biz değil umuyoruz ama maalesef evet. Ama hepsi aynı sınıfta ve bu kadar aptal değil.

Yani öğrencilerin hiçbiri başarılı olmayacağını bildiğimiz zaman bu okulu iflas etmekten kimin umurunda? Onu kapatmak ve tamamen karışıklık kurtulmak için daha iyidir. Ancak, herkes daha fazla para almanın kolay bir yoludur beri sinemada onları izlemek için para ödeyerek üretim firmaları ve yönetmenleri teşvik sorumluluk sahibi olmalıdır. Kesinlikle hiçbir endişeleri hakkında yüksek kaliteli film sunmadan sürece genç kızların bel, Göğüsler ve bacaklar çok sonuna kadar gösteren. Ben biraz komik bulamadım. Bu hala filmleri bu gibi yapılmış olduğunu düşünmek korkutucu ve onlar etrafında çekmek 1.000.000 kitle kutusu-ofis sonucu. Ben genellikle ne olursa olsun film olabilir saygı en az bir insan çalışmasının bir sonucudur. Ama burada kesinlikle hiçbir iş yapılmadı.

Tür: Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2007 - T.C

IMDB Puanı: 2.1/10

Yönetmen: Faruk Aksoy

Oyuncular: Alp Kirsan, Yagmur Atacan, Tuba Ünsal, Gamze Karaman, Seçkin Piriler, Mehmet Aslan

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?