Sitemizde şuan toplam 1691 film bulunmaktadır.

Christopher Robin 2018 izle

0

Mükemmel bir yapım olanThe Spy Who Dumped Me (2018) HD izle Filmimizi The Spy Who Dumped Me 1080p izle, The Spy Who Dumped Me 1080p türkçe dublaj izle ve The Spy Who Dumped Me filmini izle Buralara tıklayarak izleyebilir like layabilirsiniz.

FILM BILGILERI
Christopher Robin 2018 izle

Fanlar filmin belirli Arsa olarak biraz daha anlayış vermek için, Disney Christopher Robin için resmi Özet yayımladı. Aşağıdaki kontrol edebilirsiniz:
İç açıcı canlı aksiyon macera “Disney ‘in Christopher Robin,” ruhuna ve sevimli doldurulmuş hayvanlar onun grubu ile yüz dönümlük ahşap sayısız maceralara atılmış genç çocuk büyüdü ve onun yolu kaybetti. Şimdi onun çocukluk arkadaşları bizim dünyamıza girişim ve Christopher Robin hala içinde olan sevgi dolu ve eğlenceli çocuk hatırlıyorum yardımcı olmaktır.
Christopher Robin bir iş içinde sıkışıp kalmış, düşük ücretli ve belirsiz bir geleceğe karşı karşıya. O kendi ailesi var, ama onun iş, eşi ve kızı için küçük bir zaman bırakarak, onun hayatı haline gelmiştir, ve o tüm ama onun pastoral çocukluk basit bir zihinli, bal seven doldurulmuş ayı ve arkadaşları ile harcanan unutmuş. Ama o Winnie ile yeniden birleşti ne zaman, şimdi püskü ve sarılma ve oyun yıllarından topraklı, bir kıvılcım yeniden kindleed ve o çocuksu Wonder sonsuz gün hatırlattı ve onun gençlik tanımlanan inanıyoruz yapmak, hiçbir şey yapmadan bir şey kabul edilebilir. Christopher Robin ‘in evrak çantası, Pooh ve Piglet, elik ve Tigger dahil çetenin geri kalanı ile talihsiz bir aksilik sonrasında, ormanın dışına adım ve Londra içine önemli eşyalar dönmek için… çünkü en iyi arkadaşlar her zaman orada olacak.

Tür: 2018 Filmleri, Animasyon Filmleri, İmdb +7 Filmler, Komedi Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 7.0/10

Yönetmen: Marc Forster

Oyuncular: Hayley Atwell, Ewan McGregor, Chris O'Dowd, ,Oliver Ford Davies ,Gintare Beinoraviciute, Bern Collaço

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?