Sitemizde şuan toplam 1159 film bulunmaktadır.

Bordo Bereliler 2 Full HD izle

0

Mükemmel bir yapım olanÖldürme Arzusu Türkçe Dublaj Tek Parça izle Filmimizi Öldürme Arzusu 2018 1080p izle, Öldürme Arzusu 2018 1080p türkçe dublaj izle ve Öldürme Arzusu 2018 filmini izle Buralara tıklayarak izleyebilir like layabilirsiniz.

FILM BILGILERI
Bordo Bereliler 2 Full HD izle

“Bordo Bereliler 2: alalemdar” film gösterimi ve başarılı aksiyon sahneleri, alemdar ile başlayan ve Bursa İnegöl ‘de biten, özel kuvvetler tarafından yürütülen operasyonların konulu, teröristlere karşı Burgundy askerleri ile ilgili ayrıntılı olarak tartışılacak kuruluşlar.
Cenk ertan, baykan emren, Halil Ibrahim kalaycıoğlu, cavit çetin güner, Emel dede, ozan güler, oğuz yağcı, Cubra Dilara çelen filmin oyuncusu erdoğan yaprak ve ali ertem (16 medya filmleri) ve Yönetmen: erhan baytimur, engin kuyucu, gencer Güvercin, mehmet dindar ve erol yaman. Sürgünler geri kalanı, takım Hatıra fotoğrafları bir sürü alarak, sette oldukça mutlu görünüyor. Film, başka bir iki hafta için filme olacak, yakında fanlar ile buluşacak.

Yapım: 2018 - TR

IMDB Puanı: 5.8/10

Yönetmen: Erhan Baytimur

Oyuncular: Cenk Ertan, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Cavit Çetin Güner, Kübra Dilara Çelen, Çiğdem Batur, Emel Dede, Ozan Güler, Oğuz Yağcı, Kübra Dilara Çelen, Balamir Emren, Ergun Kuyucu, Gencer Güvercin, Mehmet Dindar, Erol Yavan

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Yorum yazmak için giriş yapmış olmanız gerekiyor.