Sitemizde şuan toplam 1165 film bulunmaktadır.

Batman: Gotham by Gaslight izleyin

1

Mükemmel bir yapım olanPasifik Savaşı 2 2018 Full izle Filmimizi Pasifik Savaşı 2 1080p izle, Pasifik Savaşı 2 1080p türkçe dublaj izle ve Pasifik Savaşı 2 filmini izle Buralara tıklayarak izleyebilir like layabilirsiniz.

FILM BILGILERI
Batman: Gotham by Gaslight izleyin

Batman: Gotham by Gaslight izleyin Filmin Konusu:

Batman: Gotham by Gaslight izle, Batman: Gotham by Gaslight tr dublaj izle, Batman: Gotham by Gaslight türkçe dublaj izle, Batman: Gotham by Gaslight filmini izle, Batman: Gotham by Gaslight tek parça tr dublaj izle, Batman: Gotham by Gaslight 1080p izle, Batman: Gotham by Gaslight 1080p türkçe dublaj izle ;-; DC Entertainment’ın animasyon yaratıcı direktörü Mike Carlin, “Orijinal grafik romanını okursanız, bu filmden hala şaşıracaksınız” diyor. “Batman’ın sözünü ettiği kadarıyla gördüğünüzü düşünüyorsanız, anlamıyorsunuz, çünkü bunu göreceksiniz ve yaptığımız bir sonraki Elseworld’e kadar ‘Şimdi var’ dediniz.”

Yönetici yapımcı Bruce Timm, “Batman’ı görmeye alışkın olduğumuz gibi gerçekten süper sıkı bir kostüm gibi değil” dedi. “Batman’ın gözlerini o büyük gözlüklerle görebildiğiniz fikri, normalde onun gördüğünüzden farklı bir yönü var.

Gaslight’ın Gothamı, Brian Augustyn’ın ve Mike Mignola’nın, P. Craig Russell’in mürekkeplerinin bulunduğu bir DC Comics tek çekimidir. Augustin tarafından da yazılmış olan, Eduardo Barreto’nun yaptığı çizimlerle birlikte, bir Geleceğin Efendisi (1991) adlı bir netice ortaya çıkardı.

Orijinal olarak etiketlenmemiş olmasına rağmen, Gaslight’ın Gotham’ı, DC Comics kahramanlarının normal ayarlarından çıkarılıp alternatif zaman çizelgelerine ya da gerçeklere yerleştirildiği ilk Elseworlds hikayesi olarak düşünülür. Sonraki baskılar Elseworlds logosunu da içeriyor.

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 7.1/10

Yönetmen: Sam Liu

Oyuncular: Bruce Greenwood, Jennifer Carpenter

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Yorum yazmak için giriş yapmış olmanız gerekiyor.