Sitemizde şuan toplam 1526 film bulunmaktadır.

Ayla 720p Full HD izle

0

Mükemmel bir yapım olanYenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Full Türkçe Dublaj izle Filmimizi Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı 1080p izle, Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı 1080p türkçe dublaj izle ve Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı filmini izle Buralara tıklayarak izleyebilir like layabilirsiniz.

FILM BILGILERI
Ayla 720p Full HD izle

Ayla 2017 izle Ayla 2017 yerli filmi full izle Ayla yerli dram savaş filmi izle Ayla full sinema izle Ayla yerli film sinema çekimi izle 1950 yılında, Kore Savaşı ‘nın yıkım ortasında, Çavuş süleyman bir yarım donmuş küçük kız üzerine tökezledi, hiçbir veliler ve görüşte yardım. Çılgınca, korkmuş ve ölümün eşiğinde, bu küçük kız, onu kurtarmak için kendi hayatını riskler süleyman ‘ın kalbini yakalar, onu ordu üssüne ve zarar yoluna kaçırarak. Adı bilinmemektedir ve onunla iletişim kuramadı, süleyman ‘ın Ayla isimleri, ayın anımsama ay içinde bulundukları kader gecesinde tanışmışlar. İki form ani ve ayrılmaz bir bağ ve Ayla, neredeyse zahmetsizce, savaşın pençesinde Türk Tugayı ‘na esrarengiz bir neşe getiriyor. Ancak savaş yaklaşıyor.

Tür: 2017 Filmleri, İmdb +7 Filmler, Savaş Filmleri, Tarihi Filmler, Tavsiye Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2017 -- TÜRKİYE CUMHURİYETİ

IMDB Puanı: 9.1/10

Yönetmen: Can Ulkay

Oyuncular: Çetin Tekindor, Ismail Hacioglu, Kyung-jin Lee, Taner Birsel, Kim Byoungsoon, Caner Kurtaran

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?