Sitemizde şuan toplam 1691 film bulunmaktadır.

Ay Krallığı: Beyaz Saçlı Cadı izle

0

Mükemmel bir yapım olanThe Spy Who Dumped Me (2018) HD izle Filmimizi The Spy Who Dumped Me 1080p izle, The Spy Who Dumped Me 1080p türkçe dublaj izle ve The Spy Who Dumped Me filmini izle Buralara tıklayarak izleyebilir like layabilirsiniz.

FILM BILGILERI
Ay Krallığı: Beyaz Saçlı Cadı izle

Ama ne yazık ki, ne kırıklığı ve pişmanlıkla, gülünç bir parça CGIladen filminden. Belki de bu Liang Yusheng klasik fantezi romanı adaptasyon başka bir remake gerçeği ile birlikte geliyor beyaz saçlı demo (1957), bir cadı benzeri bir kadın ve dövüş sanatları uzmanı Zhuo Yihang arasında bir yıldız-çarpık aşk hikayesi hakkında.

Biz tüm aşina olan sürüm Ronny yu ‘s 1993 film beyaz saçlı gelin, Brigitte Lin Ching-Hsia ve geç Leslie Cheung, hangi yaygın türün bir klasik olarak kabul edilir. Burada, bir ironik çok dağınık ve işimizi kaybettik eserin parçası 30 dakika ya da öylesine film içine.

Başlatılmamış için, 104 dakikalık film bir cadı gibi bir kadının hikayesi anlatır Jade hayalet (fan ayhan) kim bir aranan suçlu olur sonra tanınmış bir hükümet yetkilisinin öldürülmesi için çerçeveli aldıktan sonra. Aynı zamanda, Zhuo Yihang (Huang Xiaoming) olarak bilinen bir genç adam İmparatorun öldürülmesi için çerçeveli. İki kaçağın tesadüfen buluşup aşık olması, ama Jade hayaleti Yihang ‘ın sevgili dedesi cinayetinden sorumlu olan bir baş zanlı olduğunda hala mutlu sonla bitebilir mi?

Tür: Fantastik Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2014

IMDB Puanı: 5.8/10

Yönetmen: Chi Leung 'Jacob' Cheung

Oyuncular: Bingbing Fan, Xiaoming Huang, Wenzhuo Zhao

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?