Sitemizde şuan toplam 1527 film bulunmaktadır.

Aşk Uykusu 2017 Full izle

0

Mükemmel bir yapım olanSessiz Bir Yer Türkçe Dublaj 1080p izle Filmimizi Sessiz Bir Yer 2018 1080p izle, Sessiz Bir Yer 2018 1080p türkçe dublaj izle ve Sessiz Bir Yer 2018 filmini izle Buralara tıklayarak izleyebilir like layabilirsiniz.

FILM BILGILERI
Aşk Uykusu 2017 Full izle

Aşk Uykusu izle Aşk Uykusu 2017 izle Aşk Uykusu 2017 hd izle Aşk Uykusu full izle Sence trajik bir aşk nasıl büyük bir aşk hikâyesidir? Sonunda zaman donmuş ve iki arasındaki bağı son yıllarda, ben dakika içinde sıkışmış yonca adı ile dünya evi girdikten sonra, hayatımın aşkı ve serkan adının kırılmak üzeresiniz. Gonca senin hile yaptığını fark etti. Kocanızın size sıfırdan yalan söylemesi daha mı kötü yoksa ona karşı çıkmak ve gerçekleri açıklamak daha mı kötü? Zor bir durum. Bakalım, yonca ‘nın gelecekteki adımları için daha ne bekliyor. Büyük sürprizler olacak filme ulaşalım.
2017 yılında yapılan Türk romantik film, Nisan akman tarafından yazılmış Nilüfer Yenidoğan’s Script tarafından yazılmış olan kelimelerin oluşan bir filmidir. Aşk uyku filmi, son yıllarda popüler Dünya Sineması ‘nda popüler satan romanlardan oluşan beyaz kuyruklu trendlerin biridir. Aşk uyku, tutku, tutku, şüphe, kıskançlık, ve ihanet, roman yazarı Mehmet Coşkundeniz adlı yazar tarafından romanı adapte olmak için yolda olmanın üzerine bahis tarafından oluşturulan bir roman romanı gerçek hayatta. Biz aldatılmış bir sevgili karısından alınacak denenmiş intikam romantik anları sahneleri izleyeceğiz.

Tür: 2017 Filmleri, Dramatik Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - T.C

IMDB Puanı: 6.1/10

Yönetmen: Nisan Akman

Oyuncular: Hasan Küçükçetin, Peyman Umay, Gökçe Bahadir, Alican Yücesoy, Hande Subasi

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?