Sitemizde şuan toplam 1691 film bulunmaktadır.

Antep Fıstığı Yerli Film 2018 izle

0

Mükemmel bir yapım olanThe Spy Who Dumped Me (2018) HD izle Filmimizi The Spy Who Dumped Me 1080p izle, The Spy Who Dumped Me 1080p türkçe dublaj izle ve The Spy Who Dumped Me filmini izle Buralara tıklayarak izleyebilir like layabilirsiniz.

FILM BILGILERI
Antep Fıstığı Yerli Film 2018 izle

Bu davetiyeyi aldığında simge ilk olarak korkuyor. Hiç görmediği bir şehre gitmek onu korkutuyor. Gaziantep ‘ i bir köy olarak görüyor ama o gelişir ve şehri seviyor ve şehire zamanla hayranlık duyar.
Hayri, Ümmühan ‘in oğlu, simgenin dedesi için uzun yıllardır hizmetçidir. Uzun yıllar boyunca, sadece yaşayan Simge’nin Hayri’nin’s anne baktı, bu konuda hayri ve ailesinin simge ithaf için çok değerli. Hayri ve ailesi, Gaziantep ‘ten gelen simgeleri karşılama ve barındırma görevini üstleniyor. Zamanla aşık olur ve aşık olur.
Hanifi, annesini ve babasını ilk yıllarda kaybeden yetimdir. Hanif ‘in annesi, hayri ‘in annesi Ummmühan, büyüdü. Hanifu küçük bir esnaf olmasına rağmen, o saflık ve iş bilmez çünkü o kalıcı yerlere para borçlu, hayri sürekli hanifi ‘s borçları nedeniyle Trouble, ve sonunda o borç için mafya simgesini özlüyor. Uzun bir süre sonra, simge kurtarıldı.
Ümmühan, Gaziantep ‘te kültürel bir geçmişi olmayan bir gelin olmak istemiyor, o da onun evlilikleri için Gaziantep kültürü hakkında iyi bilgi almasını gerektirir. Simge, Gaziantep kültürü, gıda ve geleneklerini öğretmeye çalışır. Sembol, istenilen tutarlılık ulaşıldığında Ümmühan.

Tür: 2018 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - TR

IMDB Puanı: 4.8/10

Yönetmen: Oğuz Yalçın

Oyuncular: Ivana Sert, Orhan Uslu, Tuncay Günhan, Sefa Zengin, Vural Buldu, Orhan Uslu, Cüneyt Denizer

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?